Teslimat Koşulları

SATICININ SORUMLULUĞU

1. Satıcı Firma Huzur Mahallesi Lizbon Caddesi 138/B Çankaya ANKARA - TÜRKİYE Ankarapet Akvaryum ve Evcil Hayvan Ürünleri  ( Satıcı Olarak Anılacaktır) www.ankarapet.com.tr  internet sitesi 

aracılığı ile yaptığı satışlarda ALICI ( ürünü belirtilen koşullar ile alan ) kişilere seçtikleri ürünleri teslim etmek sorumluluğunu üstüne almış olur.

2. Ürün ve/veya ürünleri alan ALICI'lara SATICI söz konusu sitede görsellerini paylaştığı ürünleri göndermek ile yükümlüdür. 

3. Planlanmayan sebepler hariç; ( Yanlış Ürün Faturalama, Kargolama) seçilen ürün, paylaşılan görselin bire bir kendisi olarak gönderilir. Benzeri durumlarda yanlış gönderilen ürün teslim alınır ve seçilen ürün gönderilir. 

4. Kargo süresi 

Ankarapet olarak  Aras Kargo ve MNG Kargo firmaları ile çalışmaktayız. Hafta içi saat 17:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi günleri saat 12:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargo firmalarımıza teslim edilmektedir. Hafta içi 17:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi 12:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz bir sonraki iş günü (Pazar günleri tatil olması sebebiyle Cumartesi'den sonraki ilk iş günü Pazartesi'dir) kargo firmamıza teslim edilebilmektedir. Resmi tatilller ve bayram tatillerinde kargo firmaları çalışmamaktadır. Bu dönemlerde gelen siparişleriniz ilgili tatillerin bitimine denk gelen iş günlerinde kargo firmalarımıza teslim edilmektedir.

5. Hafta içi saat 17:00 e kadar verilen Siparişler Ortalama 3 iş günü içinde teslim edilir. Hafta Sonu verilen siparişler bir sonraki ilk iş gününde gönderimi sağlanır. 

6. Satıcı ürünleri Temin ve Teslim etmekte Sorumludur. 

7. Aksi Belirtilmedikçe Tüm Ürünler Üretici Firmaların Garantisi Altındadır. 

8. 75 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 75 tl altında kalan siparişlerinizin kg-desi ye göre kargo ücretleri değişiklik gösterebilir.

Dosya 4tl+kdv

1-5 Kg-desi 4.55 tl + kdv

6-10 Kg-desi 6 tl + kdv

11-15 Kg-desi 8 tl + kdv

16-20 Kg-desi 10 tl + kdv

ALICININ SORUMLULUĞU

1. ALICI Ürünlerin teslimatı için Sipariş Ekranında Teslimat Adresini Tam ve Eksiksiz girilmesinden sorumludur. 

2. ALICI Gönderilen ürünleri tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmekte sorumludur. Bu Kargo teslimatı esnasında yapılacak kontrol ile olur ve garanti koşulları bu şartla geçerlidir. 

3. ALICI Kargo teslimatı sırasında herhangi bir hasar ve/veya kusur görmesi halinde ürünü BİR TUTANAK ile TESLİM almayarak İLGİLİ KARGOYA teslim etmelidir. 

4. ALICI Bu şartlar dışında ürünü teslim almış ise ürün GARANTİ KAPSAMI dışına çıkmaktadır. 

5. ALICI Ürün üzerinde Değişiklik yapılması, ürünün deforme olması, Orijinal dizaynının bozulması halinde GARANTİ Kapsamının dışındadır. 

Bu Site Platinum Gelişmiş E-Ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.